Zvonění zvonů k uctění památky padlých v první světové válce

vloženo: pátek - 09. listopad 2018 v 10:30 * vložil: Jarmila Machová
Zvonění zvonů k uctění památky padlých v první světové válce

V souvislosti s nadcházejícím stým výročím konce první světové války, které si budeme připomínat v neděli 11. listopadu 2018 při této příležitosti vláda České republiky svým usnesením přijatým dne 7. listopadu 2018 vyhlásila celostátní symbolické uctění památky padlých v první světové válce, které by mělo být doprovázeno i zvoněním zvonů. Z tohoto důvodu vláda České republiky doporučila, aby se ve 13:30 hodin po dobu 2 minut a 20 sekund na celém území České republiky rozezněly zvony.