» občan » Aktuality

vloženo: čtvrtek - 17. leden 2019 v 14:46 * vložil: Jarmila Machová

Výcvik ve vojenském újezdu Hradiště - DOPLNĚNÍ

Ski bus Kadaň-Boží Dar

Dne 12.1.2019 nepojede ski bus na trase Kadaň-Boží Dar a zpět. Město Boží Dar kvůli neustávajícímu sněžení vyhlásilo kalamitní stav.
» číst více

Kácení stromu z důvodu nebezpečného vychýlení

vloženo: čtvrtek - 10. leden 2019 v 13:56 * vložil: Jarmila Machová

Z důvodu nebezpečného vychýlení kmene jehličnatého stromu u křižovatky ulic Jungmannova a Fibichova dojde k okamžitému pokácení, aby nedošlo k pádu na komunikaci či chodník a zranění osob.

» číst více

Arboristické prořezávání a ošetřování stromů

vloženo: úterý - 08. leden 2019 v 11:15 * vložil: Jarmila Machová

V průběhu zimního období od ledna do konce března 2019 bude na území města (především na sídlišti D, B a C) a přilehlých obcích probíhat každoroční arboristické prořezávání a ošetřování stromů.

Bude se jednat zejména o zdravotní, redukční a bezpečnostní řezy. U některých jedinců dojde k pokácení na základě znaleckého posudku na stav stromu. Tyto stromy budou následně v jarním období nahrazeny novou výsadbou.

» číst více

Aktuální situace fungování veřejné autobusové dopravy od pondělí 7. 1. 2019 v oblastech Vejprtsko, Podbořansko a Lounsko – západ

POZOR AKTUALIZACE!

dovolte mi, abych Vás informoval, že se nám v průběhu víkendu podařilo s několika dopravci dojednat zajištění dostatečného počtu řidičů i autobusů tak, aby již od zítřka 7. 1. 2019 mohly být obslouženy všechny spoje v oblastech Vejprtsko, Podbořansko a Lounsko – západ dle platných jízdních řádů.

» číst více

Po včerejším oznámení dopravce TD BUS a.s. (dříve BusLine a.s.) o odstoupení od smluv na zajištění autobusové dopravy v těchto oblastech zasedla dnes rada kraje. Radní rozhodli o odeslání dopisu dopravci s tím, že Ústecký kraj považuje odstoupení od smluv za neplatné a trvá na jejich plnění. Odbor dopravy má nyní za úkol jednat s dopravci a pokusit se nouzově zajistit dopravní obslužnost v oblastech po společnosti TD BUS a.s. Naším cílem je minimalizovat dopad na občany kraje, zajistit co nejvíce spojů, hlavně těch školních.

Na základě jednání s dopravci by měla být od pondělí 7. ledna 2019 zajištěna dopravní obslužnost na Podbořansku a v oblasti Lounsko – západ v plném rozsahu. Na Vejprtsku dojde po nezbytně nutnou dobu k omezení přibližně poloviny spojů. V příloze zasílám jízdní řády s vyznačením spojů, které nebudou od pondělí 7. 1. 2019 obsloužené, věříme však a činíme ve spolupráci s dopravci kroky k tomu, aby se stav v co nejkratší době zlepšil.

Ski bus Kadaň-Boží Dar

Dne 5.1.2019 pojede ski bus na trase Kadaň-Boží Dar a zpět. Odjezd 8.15 hod. Chomutovská  sídliště „B“, 8.20 hod. autobusové nádraží, 8.25 hod. Jungmannova. Jízdné 50,- Kč tam a zpět. Prodej jízdenek v autobuse. Spoj zastavuje i na zastávce Klášterec nad Ohří, Petlérská I (8.35 hod.)

Újezdní úřad Hradiště - výcvik ve vojenském újezdu Hradiště

vloženo: pátek - 21. prosinec 2018 v 12:22 * vložil: Jarmila Machová

Informace - výcvik ve vojenském újezdu Hradiště - leden 2019

Oznámení uzavírky galerie

vloženo: středa - 14. listopad 2018 v 15:13 * vložil: Jindřich Rebec

Galerie Josefa Lieslera bude od 21. do 28.11. 2018 z technických důvodů zavřena.

Investiční výstavba pro rok 2018

Investiční výstavba pro rok 2018 ( aktualizováno 3. 9. 2018)
Str. 1 z 17 » » » » » »
Úřední informace