» občan » Aktuality

Výzva k podávání žádostí o příspěvek

vloženo: čtvrtek - 13. březen 2014 v 10:11 * vložil: Jindřich Rebec

Výzva k podávání žádostí o příspěvek z programu Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností

Informace o kácení stromů u hřiště 3. základní školy v Kadani

Alej topolů podél oplocení 3. základní školy byla prohlédnuta minulý rok na základě upozornění školy z obavy o bezpečnost při provozování a pohybu osob v okolí hřiště.
» číst více

Informace o úhynu ryb v řece Ohři

vloženo: čtvrtek - 13. únor 2014 v 14:12 * vložil: Jarmila Machová

Dne 13.2. 2014 byl odboru životního prostředí MěÚ v Kadani v 10,44 hodin nahlášen úhyn ryb v řece Ohři pod vodním dílem Kadaň (Kadaňský stupe ň).

» číst více

Žádosti o poskytnutí příspěvku na obnovu nemovitostí památkově chráněných

Žádosti o poskytnutí příspěvku na obnovu nemovitostí památkově chráněných přijímá odbor RR, ÚP a PP do 15. 5. 2014

» číst více

Změna poplatku za komunální odpad

Dne 12.12.2013 byla Zastupitelstvem města Kadaně schválena nová vyhláška č. 3/2013 o místním poplatku za provoz systému shromažčování, sběru, přepravy , třídění, využívání a odstra ňování komunálních odpadů s účinností od 01.01.2014.

Povinnost pro prodejce alkoholu

Dnem 17. října 2013 nabývá účinnosti novela zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů. Předmětná novela reguluje prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin tím, že mění přílohu č. 3 živnostenského zákona a to následujícím způsobem:

Cena Památka roku 2013

vloženo: úterý - 23. červenec 2013 v 10:43 * vložil: Jindřich Rebec

Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezsko připravilo společně s Národním památkovým ústavem a Ústavem územního rozvoje novou soutěž - o cenu za nejlepší projekt a realizaci obnovy nemovité kulturní památky, budovy nebo souboru staveb - Památka roku 2013.
» číst více

Prodej tašek na třídění odpadů v domácnosti je již zahájen.

vloženo: středa - 06. únor 2013 v 17:02 * vložil: Jindřich Rebec

Prodej tašek na třídění odpadů v domácnosti je již zahájen.

Sadu tašek na třídění plast - papír - sklo je možné zakoupit v infocentru pod radnicí Mírové náměstí čp. 1 v Kadani. Cena je 40,- Kč za sadu tří tašek.
Kontakt do infocentra je 474319550.

Informace o metanolu

vloženo: pátek - 21. září 2012 v 14:20 * vložil: Jindřich Rebec

odkaz na Portál krizového řízení ÚK, na kterém najdete informace týkajícím problémů spojených s metanolem
Str. 14 z 14 « « « « « «