Kadaň získala ocenění za svůj instagramový účet

TZ instagram

Spolek Kvalikom, který každoročně hodnotí práci měst a obcí se sociálními sítěmi, ocenil kadaňský instagramový účet @discover_kadan jako nejlepší v Ústeckém kraji. Z celkem třinácti hodnocených měst nad 10 tisíc obyvatel získala Kadaň plný počet bodů. Na druhém místě se umístil Děčín a na třetím sousední Chomutov.

Odborná komise nejvíce ocenila unikátní přístup ke správě našeho účtu, jeho vizuální atraktivitu a hravost, ale zejména práci s novým vizuálním stylem, se kterým se od minulého podzimu můžete setkávat na různých místech našeho města, a kromě toho, právě i v online prostoru.

Náš instagramový účet existuje od roku 2015, za tu dobu jste se na něm mohli setkat se stovkami a stovkami příspěvků. Za tento úspěch nicméně vděčíme i vám – komunitě fanoušků, kteří s námi sdílíte své příspěvky na této sociální síti a sledujete nás. Děkujeme mnohokrát!

Kompletní hodnocení nejen našeho instagramového účtu naleznete na www.kvalikom.cz

Vytvořeno 31.3.2021 15:21:05 | přečteno 224x | jindrich.rebec