Registrace k očkování 16+

Ockovani16plus

Nově se mohou k očkování proti covidu-19 registrovat všichni lidé starší 16 let. Jako očkovací místo můžete zvolit Nemocnici Kadaň , kde se v těchto dnech i nadále bude očkovat očkovací látkou Pfizer/BioNTech, tedy počítejte s dobou mezi dávkami cca 3 až 5 týdnů.

Prvním krokem je registrace na registrace.mzcr.cz , na jejímž začátku vyplníte telefonní číslo. Dorazí vám SMS zpráva s ověřovacím kódem PIN1. Po vyplnění tohoto kódu zadáte údaje o sobě (jméno, trvalé bydliště, rodné číslo, číslo a název své zdravotní pojišťovny) a vyberete místo, kde se chcete nechat očkovat. Pokud si vyberete očkovací centrum v Kadani, brzy obdržíte zvací SMS zprávu s kódem PIN2. Po zadání tohoto kódu provedete rezervaci termínu. Zvací SMS zpráva znamená, že očkovací místo má k dispozici volné dávky vakcíny.

Zde můžete naleznete ke stažení ikona souboruzdravotní dotazník  a ikona souboruinformovaný souhlas s aplikací očkovací látky, které si můžete v předstihu vytisknout a vyplnit doma nebo je obdržíte a vyplníte přímo v očkovacím centru kadaňské nemocnice.

Vytvořeno 14.6.2021 13:05:30 | přečteno 1203x | jindrich.rebec