Hudba za rohem: Asheema & Spirits

Vstupné: dobrovolné
Typ akce: Reggae
Tematická kategorie: Hudba; Pro dospělé; Pro seniory
Anotace: busking ve znamení reggae

Podrobný popis:

vstupné: dobrovolné

Už jste slyšeli o buskingu? Pokud ne, dozajista jste se s ním už někdy alespoň setkali. Jedná se o pouliční umění provozované na veřejném prostranství. Umělci oživují svým hudebním (nebo jiným) vystoupením místa, která nejsou primárně k umělecké produkci určená, a zpříjemňují tak lidem okamžiky běžného dne. Za to jim posluchači hází do klobouku nebo jiné k tomu určené nádoby drobný příspěvek, tak si nezapomeňte vzít drobné, ať můžete účinkující umělce ocenit.

Na prvním pátečním buskingovém večeru vystoupí talentovaná zpěvačka Asheema, která působí v kapele Rising Spirits, ale znát ji můžete také z Confessions, Tribetown a dalších ska nebo reggae uskupení. Přijďte si s ní užít páteční letní pohodu na Studentském náměstí.