Hala bala galavečer

Vstupné: 250 Kč
Typ akce: ples
Tematická kategorie: Pro dospělé
Anotace: galavečer sportovců a talentů

Podrobný popis:

vstupné: 250 Kč sezení / 200 Kč stání

Ani letos nás nemine tradiční Hala bala galavečer sportovců a talentů města Kadaně. Jeho čestným hostem bude tentokrát legendární boxer Rostislav Osička. Těšit se můžete například na vystoupení Teamgym – gymnastika DDM Šuplík, Judo Kadaň, Zumba (Alice Alsia Batujeva) a další. Těšit se můžete také na několikanásobného mistra České republiky a vicemistra světa v barmanství Martina Vogeltanze a jeho barmanskou show.

Součástí večera bude i fotokoutek. Celým večerem vás opět provedou Jan Losenický a Petr Píďan Stehlík, k tanci i poslechu bude hrát Tandem Band Milana Dunky a od půlnoci DJ VeeKej. Čeká vás losování tomboly a vylosované šťastlivce čekají ceny.

Vrcholem večera bude předání cen vítězům ankety o nejpopulárnějšího sportovce města Kadaně a talentových cen Karla Havlíčka a Josefa Löschnera.