Kurz pro začínající podnikatele

Kurz, který vás naučí podnikat bezpečně a bez rizika

Město Kadaň ve spolupráci s projektem Podnikni to! otevírá bezplatný kurz pro občany města a okolních obcí. Na kurzu se prakticky naučí, jak najít podnikatelskou příležitost a krok po kroku ji přetavit v úspěšné a výdělečné podnikání. Na své si přijdou jak začínající podnikatelé, tak ti, kteří už podnikají a chtějí své projekty zkvalitnit a posunout dopředu. 
Podnikat se dá i s minimem začátečnických chyb a rizik. To je příslib, který kurz Podnikni to! dává svým účastníkům, kteří se rozhodnou zapojit do cyklu pěti setkání, která budou probíhat jednou týdně. 

Kromě praktických postupů, jak dát vlastnímu projektu hlavu a patu, se účastníci mohou těšit na lektorku z řad lokálních podnikatelů. Na kurzu občané získají maximum praktických informací, jak položit pevné základy svého projektu, jak oslovit a získat zákazníky i to, jak si všechno pečlivě a kvalitně propočítat. 

Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít malou lokální firmičku, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budete mít smysluplný projekt a hlavně praktický plán, jak jej úspěšně rozjet. 

Kurz je vhodný jak pro zaměstnané lidi, tak pro lidi na rodičovské dovolené nebo studenty. Základním předpokladem je chuť rozvíjet vlastní projekt. 

Jeden z absolventů kurzu Podnikni to! Ludvík shrnuje: "Kurz byl skvělý, zábavný, vládla velmi přátelská atmosféra. Oceňuji, že lektor byl zkušený a zároveň to byl realista. Díky kurzu jsem si uvědomil rizika a ujasnil si svůj projekt, co bych měl promyslet. Nyní mám dobře promyšlený plán.” 

Kurz probíhá za oficiální podpory města Kadaň, které i díky spolupráci s Podnikni to! strategicky rozvíjí podnikání a podnikavost svých občanů. 

“Celé vedení města si velmi váží podnikatelských aktivit v našem krásném městě, snažíme se podporovat začínající i stávající podnikatele, kteří se v této nelehké době vystavují riziku v podobě hospodářské recese a snaží se nabízet nové produkty a služby, které jim pomohou nejen přežít, ale hlavně uspět. Věříme, že spolupráce s projektem Podnikni To! pomůže podnikatelům sdílet své zkušenosti mezi sebou a přijít například i s nějakou novou inovací ve svém oboru”. Jan Vaic, místostarosta Kadaň

Kurz se skládá z 5 setkání, která budou probíhat jednou týdně vždy v úterý. První workshop odstartuje ve středu 5. dubna 2023 v 17:30 v salonku Restaurace Střelnice, Čechova 147, Kadaň.

Účast je díky podpoře města Kadaň zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Kurz podnikání v Kadani nebo jednoduše napsat na e-mail heroudkova@podniknito.cz.


Informace o kurzu Podnikni to! v Kadani:

Reakce absolventů: 

Podniknito jaro2023